Notariusz Kraków

Wir sprechen Deutsch Parliamo italiano We speak English On parle français

Wielka Brytania Ukraina Słowacja Rosja Rumunia Portugalia Litwa Włochy Węgry Chorwacja Francja Hiszpania Niemcy Czechy Bułgaria

Kancelaria

W ramach działalności kancelarii profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w myśl zasad etyki zawodowej oferuje Państwu notariusz Paweł Czubik. Siedzibą kancelarii jest Kraków. Kancelaria mieści się w dzielnicy Kraków Podgórze.

Profesjonalny notariusz udzieli Państwu wyczerpującej informacji odnośnie dokumentów niezbędnych do dokonania czynności (sporządzenia aktu notarialnego), wysokości taksy notarialnej oraz wysokości koniecznych podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu. W tym celu wskazany jest kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: mailowo (także poprzez formularz kontaktowy w zakładce " zadaj pytanie "), telefonicznie bądź osobiście.

Kancelarnia Notarialna czynna jest - w poniedziałki w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze dowolnego dnia.

Dla ułatwienia dotarcia do Kancelarii, proponujemy skorzystanie z mapki znajdującej się w zakładce " kontakt ". W celu łatwiejszej lokalizacji kamienicy, informujemy iż jest to budynek usytuowany po lewej stronie idąc od mostu na Wiśle, vis a vis przystanków tramwajowych przy Placu Bohaterów Getta. Kraków, ulica Lwowska 2a/38.